19-03-2018

58.SPORT TO ZDROWIE

Jedną z wielu form spędzania czasu  wolnego i promowania zdrowego stylu życia przez wychowanków Bursy Szkolnej są zajęcia sportowe.
Z okazji Dnia Zakochanych w  Bursie Szkolnej zorganizowano pocztę  walentynkową.
Po raz kolejny Zarząd Młodzieżowej Rady Bursy zorganizował NOCNY MARATON FILMOWY.
Młodzież Bursy swój wolny czas lubi spędzać aktywnie.
Wieczór wigilijny jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem w  roku, wieczorem miłości, zadumy i refleksji.
Wychowanek Bursy Szkolnej Marcin Sztanderski zdobył Złoty Medal w zapasach podczas Międzynarodowego Turnieju Świątecznego, który odbył się w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu.
W tym roku Bursa przystąpiła do akcji charytatywnej "ŚWIĄTECZNA PACZKA ".
 Jubileusz to okazja do spotkań, wspomnień i podziękowań.
29 listopada 2017r. Zarząd Młodzieżowej Rady Bursy zorganizował Wieczór Andrzejkowy.
 "Mozaika islandzka"- tak zatytułowana jest wystawa fotografii, której otwarcie odbyło się w środowy wieczór 22 listopada w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.