Po raz kolejny młodzież z Bursy Szkolnej  odwiedziła Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
23 lutego 2017r. wychowankowie Bursy Szkolnej wzięli udział w Koncercie Karnawałowym, który odbył się w Filii UJK.
Wychowankowie Bursy w ramach współpracy często odwiedzają Dom Małego Dziecka.
Oprócz wspólnych zabaw, czytania książek, pomocy w odrabianiu prac domowych, zawsze przynoszą drobne upominki.
"Jest taki dzień..., zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory..., gdy jesteśmy wszyscy razem..." - słowa kolędy Czerwonych Gitar były mottem Spotkania Wigilijnego w bursie-"drugim domu wychowanków".
 21 grudnia w godzinach popołudniowych Bursę Szkolną odwiedził Mikołaj w towarzystwie pani dyrektor Edyty Wiernickiej obdarowując wszystkich wychowanków prezentami.
Tradycją w Bursie Szkolnej stał się konkurs na "Najładniej udekorowany pokój na Boże Narodzenie".
WYJŚCIE NA KRĘGLE
OTRZĘSINY W BURSIE SZKOLNEJ