Grono Pedagogiczne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =



Dyrektor – Edyta Wiernicka
Wicedyrektor  - Marzena Rutkowska
Wicedyrektor - Arkadiusz Eksman
Kierownik SPPNZ – Katarzyna Tołkacz


BIBLIOTEKA SZKOLNA:
Szanfeber Renata

WYCHOWAWCY W BURSIE SZKOLNEJ:
Hume Jolanta
Podlewska Urszula
Przewoźnik - Małż Renata
Roll-Dróżdż Martyna
Małecka Izabela

PEDAGOG SZKOLNY,
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE,
POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA:
Sędkowska – Mazerant Anna

PEDAGOG SPECJALNY/NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Kacperczyk Renata

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE:
Kacperczyk Renata
Sędkowska – Mazerant Anna


NAUCZYCIELE PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU:
Bocheński Paweł
Kamiński Radosław
Konewka Kazimierz
Konewka Rafał
Krych Sebastian
Łuczyński  Marcin
Matyszewski Zbigniew
Midera Paulina
Skowronek Mariusz
Strawińska Paulina
Tołkacz Katarzyna

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO:                                                                         
Firkowska Anetta
Radke – Dobrowolska Gabriela
Radke – Marczak Izabela

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
Kabzińska Izabela
Krawczyk Rafał
Pawełczyk Ewa
Piechura – Sadowska Marta


NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
Krawczyk Alicja-urlop
Romańska Marta

NAUCZYCIELE HISTORII, WOS, HIT:
Czajka Rafał
Eksman Arkadiusz

NAUCZYCIELE MATEMATYKI:
Orska Emilia
Rajkowski Przemysław
Rzeźnik Wojciech
Warchulska Bożena


NAUCZYCIEL FIZYKI:
Rajkowski Przemysław

NAUCZYCIEL CHEMII:
Rutkowska Marzena

NAUCZYCIEL BIOLOGII:
Siatkowska Urszula

NAUCZYCIEL GEOGRAFII:
Fiktus Magdalena


NAUCZYCIEL  PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:
Wiernicka Edyta
 
NAUCZYCIEL BIZNESU I ZARZĄDZANIA:
Wiernicka Edyta

NAUCZYCIELE INFORMATYKI:
Franas Wojciech
Koch Dawid


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:
Błaszkowski Krzysztof
Goździk Justyna - urlop
Król – Kaliszewska Agnieszka
Nitek Jarosław
Warda Anna

NAUCZYCIELE EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA:
Eksman Arkadiusz
Goździk  Justyna - urlop



NAUCZYCIELE RELIGII:
Rytych Teresa
Stawiany Tomasz


NAUCZYCIEL MUZYKI:
Winiarski Jan


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH:
Bąkiewicz Paweł
Famulski Zbigniew
Franas Wojciech
Kobylińska-Wodo Katarzyna
Koch Dawid
Kuzdak-Różycka Natalia
Midera Paulina
Orska Emilia
Suma Beata
Tołkacz Katarzyna
Tomecki Andrzej
Wasilewska Jadwiga
Wójtowicz Janusz