Grono Pedagogiczne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =



Dyrektor – Edyta Wiernicka
Wicedyrektor  - Marzena Rutkowska
Wicedyrektor   - Arkadiusz Eksman
Kierownik SPPNZ – Katarzyna Tołkacz

 
  
BIBLIOTEKA SZKOLNA:
Bartczak Anna
Szanfeber Renata

WYCHOWAWCY W BURSIE SZKOLNEJ:
Hume Jolanta
Podlewska Urszula
Przewoźnik - Małż Renata
Tabała Ewelina
Roll-Dróżdż Martyna

PEDAGOG SZKOLNY,
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE,
POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA:

Sędkowska – Mazerant Anna
 
 
ZAJĘCIA REWALIDACYJNE:
Sędkowska – Mazerant Anna


NAUCZYCIELE PRAKTYCZNEJ NAUKI  ZAWODU:
Bocheński Paweł
Kamiński Radosław
Konewka Kazimierz
Konewka Rafał
Krych Sebastian
Łuczyński  Marcin
Matyszewski Zbigniew
Skowronek Mariusz
Srebrzyński Janusz
Strawińska Paulina
 
NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO:                                                                         
Bartczak Anna
Firkowska Anetta
Radke – Dobrowolska Gabriela
Radke – Marczak Izabela

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
Kabzińska Izabela
Krawczyk Rafał
Pawełczyk Ewa
Piechura – Sadowska Marta

NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
Krawczyk Alicja
Romańska Marta

NAUCZYCIELE HISTORII I WOS:
Bogus Magdalena
Czajka Rafał
Eksman Arkadiusz

NAUCZYCIELE MATEMATYKI:
Rzeźnik Wojciech
Warchulska Bożena
Wojciechowska Anita
Rajkowski Przemysław

NAUCZYCIELE FIZYKI:
Rajkowski Przemysław

NAUCZYCIELE CHEMII:
Rutkowska Marzena
Stępińska Renata

NAUCZYCIEL BIOLOGII:
Siatkowska Urszula

NAUCZYCIELE GEOGRAFII:
Fiktus Magdalena


NAUCZYCIELE PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:                                                                                                            
Siatkowska Urszula
Wiernicka Edyta

NAUCZYCIELE INFORMATYKI:
Konewka-Bińczyk Iwona
Wojciechowska Anita


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:
Błaszkowski Krzysztof
Goździk Justyna - urlop
Król – Kaliszewska Agnieszka
Nitek Jarosław
Warda Anna

NAUCZYCIELE EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA:
Goździk  Justyna - urlop
Magacz Elżbieta

NAUCZYCIELE RELIGII:
Jóźwik Roman
Stawiany Tomasz

NAUCZYCIEL MUZYKI:
Winiarski Jan

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH:                                                    
Famulski Zbigniew
Franas Wojciech
Kobylińska-Wodo Katarzyna-urlop
Koch Dawid
Kuzdak-Różycka Natalia
Midera Paulina
Orska Emilia
Pabich-Mikłaszewicz Agnieszka
Pawłowski Ireneusz
Suma Beata
Tołkacz Katarzyna
Wasilewska Jadwiga
Wójtowicz Janusz