Trybunalski bieg z OSiR-em

biegtrybunalski1
Trybunalski Bieg  z OSiR-em
  27 września 2015 r. na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim odbył się „Trybunalski Bieg z OSiR-em”, pod patronatem prezydenta miasta-Pana Krzysztofa  Chojniaka.
   Celem imprezy było krzewienie kultury fizycznej i rekreacji  wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych
i niepełnosprawnych, jak również promocja miasta i regionu oraz integracja społeczeństwa i miast zaprzyjaźnionych.
   Organizatorami biegu byli: OSiR w Piotrkowie Tryb., Wojewódzkie Zrzeszenie Zespołów Ludowych oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Bieg został przeprowadzony na następujących dystansach:
  • bieg rekreacyjny dla osób niepełnosprawnych na wózkach-100m
  • bieg II-rekreacyjny dla osób niepełnosprawnych chodzących- 100m
  • bieg III-rekreacyjno-masowy-1200m

W  Biegu Trybunalskim wzięło udział około 1300 osób. Z naszej szkoły wystartowało około 60 uczniów oraz kilkunastu  nauczycieli. Wśród nich Panie Dyrektor: Edyta Wiernicka  i Marzena Rutkowska. Nasza młodzież biegła z transparentem „Budowlanka” oraz logo szkoły wymalowanym na policzku.
Do mety  dobiegliśmy wszyscy.