PROJEKT WAKACJE Z WOJSKIEM

Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym pod hasłem „Wakacje z wojskiem”. Zaplanowano 3 turnusy szkoleń w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca. Można wybrać dowolne miejsce i termin. Za 27 dni szkolenia każdy otrzyma do 6 tyś. zł. Zgłoszenia przyjmowane są przez internet oraz osobiście poprzez złożenie wniosku w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tomaszowie Mazowieckim.

Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.
Oferta „Wakacje z wojskiem” to 70 lokalizacji w całym kraju. Można wybrać odpowiednią dla siebie jednostkę wojskową – czy to pod kątem odległości, terminu, czy charakteru służby. Będzie można się sprawdzić m .in. jako żołnierz wojsk lądowych - piechoty, marynarz, żołnierz desantu, czołgista, rakietowiec i wiele innych.
Dla każdego wojskowi rekruterzy znajdą pasujący model służby. Zaplanowano 3 turnusy - po 27 dni każdy:
10.06-6.07
15.07-10.08
19.08-14.09
Na szkolenia „Wakacje z wojskiem” można zgłosić się w każdej chwili. Procedury i formalności są proste i skrócone do minimum.
Wystarczy skorzystać z portalu ZOSTANZOLNIERZEM.PL, zadzwonić na infolinię 800 180 110, otworzyć listę kontaktową projektu lub po prostu zgłosić się do każdego punktu rekrutacyjnego Wojska Polskiego w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tomaszowie Mazowieckim.