ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 WITAJCIE WAKACJE!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
1
  21 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Dyrektor szkoły Edyta Wiernicka podziękowała nauczycielom i uczniom za zaangażowanie i pracę oraz życzyła wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Dyplomy i nagrody otrzymali także uczniowie, którzy angażowali się w życie szkoły, reprezentowali ją w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.
Tego dnia pożegnaliśmy również uczniów klasy III  BS I Stopnia nr 3  kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie Życzymy im samych sukcesów, spełnienia marzeń i wytrwałego dążenia do celu. Uroczystość zakończyły pamiątkowe zdjęcia absolwentów klasy  III BS I Stopnia nr 3.
powrót