"Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…."

wigilia
"Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…."
   Choć do Wigilii pozostało jeszcze kilka dni, atmosferę świąteczną w naszej szkole można było poczuć już w ubiegłym tygodniu. Świąteczne dekoracje, ubieranie choinek i muzyka kolęd towarzyszyły nauce. Powoli wszystkich opanowała magia świąt.
   W czwartek 17 grudnia młodzież  po raz kolejny zaśpiewała koncert bożonarodzeniowy dla Nauczycieli Emerytów z Piotrkowa i powiatu, którzy co roku spotykają się w Domu Nauczyciela.         18 grudnia kolędowała dla obecnych i byłych pracowników naszej szkoły. Pomysł spotkania międzypokoleniowego zainicjowała pani dyrektor Edyta Wiernicka. O godzinie 16 do stołu zasiadło prawie 100 osób. Wspomnieniom i opowieściom nie było końca.
Przybył również Święty Mikołaj ze Śnieżynkami, który rozdał wszystkim upominki.
  22 grudnia uczniowie wszystkich  klas po spotkaniach opłatkowych kolędowali wspólnie z nauczycielami.