Po raz kolejny młodzież z Bursy Szkolnej  odwiedziła Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
23 lutego 2017r. wychowankowie Bursy Szkolnej wzięli udział w Koncercie Karnawałowym, który odbył się w Filii UJK.
KONKURS INFORMATYCZNY DLA GIMNAZJALISTÓW. Rejestracja już ruszyła!!!
2 marca 2017r.  w Collegium Geographicum UŁ odbył się XVIII Konkurs Wiedzy Geograficzno-Turystycznej o Regionie Łódzkim "Województwo w sercu Polski"
Karnawał pożegnaliśmy w tym roku 28 lutego. Tradycja nakazuje przeżyć ostatki radośnie, kolorowo, zabawnie.
1 marca 2017r. dziewięcioro uczniów  wzięło udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory".
1 marca 2017r. odbył się szkolny etap konkursu wiedzy o rotmistrzu Witoldzie Pileckim.
NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ!!!
16 lutego 2017 roku w Pabianicach odbyła się uroczysta gala,  na której zostały wręczone nagrody w  II Ogólnopolskim Konkursie na film promujący honorowe oddawanie krwi,
26 lutego 2017r.,  wspólną modlitwą w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Śląskiej, rozpoczęły się w Piotrkowie obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65
e-mail: zsp3@zsp3.piotrkow.pl

Środa 07 sierpnia 2024