02-04-2017

EDUKACJA TEATRALNA

31 marca uczniowie klas: IV TBa, IV TBS i  II t obejrzeli w Miejskim Ośrodku  Kultury  zrealizowany  z wielkim rozmachem spektakl taneczno-teatralny  pt.:"Kierunek nieznany".
20 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły zmagali się w konkursie "Wie viele deutsche Sprichwörter kennst du?".
"Rakoobrona" to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna skierowana szczególnie do młodych ludzi.
28 marca 2017r. uczniowie klasy I h odwiedzili  Zakład Ujęć Wody w Piotrkowie Trybunalskim.
23 marca  w Bursie Szkolnej zostało zorganizowane spotkanie z powieściopisarką i poetką  panią Krystyną Wieczorek.
22 marca uczniowie kl. III TBa wzięli udział w konferencji naukowej: "Polscy i węgierscy parlamentarzyści – ofiary represji totalitarnych". 23 marca młodzież klas I i II TG uczestniczyła w konferencji "Polska i Węgry. Dzieje tysiącletniej przyjaźni narodów w Europie Środkowej".
W dniach 23-25 marca 2017r. w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Kongres Geodetów Polskich pod hasłem "Jedność geodezyjna".
21 marca  2017 r.  w ZSP i PO-W nr 3 odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Gościom  odwiedzającym w tym dniu Budowlankę poszczególne zawody i kierunki kształcenia prezentowały ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach.
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
20 marca 2017 r. młodzież z Bursy Szkolnej wzięła udział w  zajęciach  warsztatowych "Zacznijmy od predyspozycji zawodowych".

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65
e-mail: zsp3@zsp3.piotrkow.pl

Środa 07 sierpnia 2024