Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego "Improve your English",  który odbędzie się  7 kwietnia 2017r.  na 3 trzeciej godzinie lekcyjnej.
12 marca 2017r. wychowankowie bursy  obejrzeli w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego spektakl słowno-muzyczny w wykonaniu  uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego im.gen.Stefana Roweckiego – Grota pt."Oskarżeni o wierność i cnotę".
 10 marca 2017r.  klasa I TB wzięła udział w Targach  Interbud  2017, które odbyły się w Łodzi.
9 marca 2017r. uczniowie oraz  nauczyciele ZSP i PO-W nr 3 uczestniczyli w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Gorzkowicach i Wolborzu. Młodzież gimnazjalna licznie odwiedzała nasze stanowiska i interesowała się ofertą edukacyjną przygotowaną  na rok szkolny 2017/2018.
11-03-2017

DZIEŃ MĘŻCZYZNY

10 marca pięknie ubrane dziewczyny obdarowywały słodkimi upominkami wszystkich  Panów z Budowlanki z okazji Dnia Mężczyzny.
Z okazji Dnia Kobiet dziewczęta z bursy szkolnej kibicowały w hali Relax drużynie piłki ręcznej Piotrkowianin, która pokonała wicemistrza Polski -  Orlen Wisłę  Płock.
9 marca 2017r.  siedemnastu uczniów Budowlanki  sprawdzało swoją wiedzę na temat dziejów Piotrkowa Trybunalskiego.
4 marca 2017 r. ośmioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych organizowanej przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.
8 marca męska część społeczności szkolnej zadbała o to, by obdarować  wszystkie Panie w dniu ich święta.
5 marca obchodzony jest Europejski Dzień Geodety i Geoinformacji.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65
e-mail: zsp3@zsp3.piotrkow.pl

Środa 07 sierpnia 2024