24-04-2017

WYCIECZKA W PIENINY

W dniach 19-21 kwietnia 2017 r.  klasy II TI, II TEO i III TI wzięły udział  w wycieczce  w Pieniny.
12 kwietnia 2017r. rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
W dniach 07-08 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych  im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku odbył się Finał Centralny Jubileuszowej XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, gdzie 90 najlepszych uczniów z techników  budowalnych  z całego kraju miało okazję sprawdzić swoją wiedzę.
22 kwietnia 2017r.  w siedzibie NOT w Piotrkowie Trybunalskim 23 absolwentów średnich szkół  technicznych z terenu miasta i powiatu piotrkowskiego otrzymało wyróżnienia i nagrody  w Ogólnopolskim Konkursie o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.
Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją" w marcu wygrali uczniowie klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 w zawodzie murarz, których wychowawcą jest Zenon Westrych.
21 kwietnia  ponad  40 uczniów klas o profilu budowlanym, instalacyjnym i energetyki odnawialnej odwiedziło międzynarodowe centrum targowo - kongresowe  - PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie koło Warszawy i odbywające się tam właśnie II Centralne Targi Budowlane BUILDING SOLUTIONS.
 Uczniowie klasy III Technikum Geodezyjnego byli na trzydniowej wycieczce w Kotlinie Kłodzkiej.
12 kwietnia 2017r. obchodzono  drugą rocznicę śmierci legendarnego dowódcy partyzanckiego z czasów II wojny światowej - generała brygady Stanisława Burzy-Karlińskiego, Honorowego  Obywatela  Piotrkowa Trybunalskiego.
11 kwietnia 2017 r. w naszej szkole  królowała informatyka. Odbyło się "Spotkanie z informatyką"  - przedsięwzięcie adresowane do uczniów klas informatycznych, zaproszonych gimnazjalistów i pracodawców z branży informatycznej współpracujących ze szkołą.
7 kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie języka angielskiego "Improve your English".

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65