EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE – SESJA CZERWIEC – LIPIEC 2018R.

wzor
W związku z komunikatem zamieszczonym na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi w sprawie zgłaszania uczniów na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2018 r. informujemy, że termin złożenia deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2018 roku przez uczniów/słuchaczy/absolwentów upływa 18 lutego 2018 r.

Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami zdający, którzy przystąpili do egzaminu w sesji styczeń-luty 2018 i nie zdali tego egzaminu, w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników mają możliwość złożyć deklarację na sesję czerwiec-lipiec 2018
u dyrektora szkoły.
     Przypominamy, że wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie z sesji styczeń-luty 2018 ogłoszone zostaną 23 marca 2018r.