„TO BYŁY PIĘKNE DNI…"- POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2024

W  piątek 26 kwietnia przyszedł uroczysty czas pożegnania klas maturalnych. Klasy piąte w zawodach: technik budownictwa, technik geodeta, technik robót wykończeniowych w budownictwie, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik informatyk zakończyły 5-letnią przygodę  z ZSPiPO-W nr 3.
Podczas uroczystej gali, w obecności nauczycieli, rodziców i wychowawców dyrektor szkoły Edyta Wiernicka skierowała ciepłe słowa do tegorocznych absolwentów. Wręczyła nagrody za wyniki w nauce, sukcesy i osiągnięcia w różnych dziedzinach. Listy gratulacyjne otrzymali  rodzice uczniów, którzy w szczególny sposób wspierali działania szkoły. Nie zabrakło także pięknych i wzruszających słów pożegnania wygłoszonych przez przedstawiciela tegorocznych maturzystów. Samorząd Uczniowski pożegnał starszych kolegów i koleżanki obdarowując ich drobnymi upominkami.
W części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy IV TB, IV TG, IV TEO i II TB wszyscy obejrzeli Galę „Twarze Budowlanki 2024” i skecz o maturze. Absolwenci we wzruszających  prezentacjach przypomnieli najważniejsze momenty wspólnego klasowego życia.
   Drodzy Maturzyści, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wam, abyście wyszli zwycięsko z maturalnych zmagań. Pamiętajcie, że ważne jest „jutro”, które czeka za progiem tej szkoły. Nie zapomnijcie jednak o tym, co było „wczoraj”, o spędzonych tu wspólnie chwilach, o przeżywanych razem radościach i smutkach.