7 czerwca 2019 roku uczniowie naszej szkoły po raz trzeci  przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam"  i  próbowali pobić ustanowiony rok wcześniej rekord  osób czytających w tym samym momencie.
Tego wszystkiego mogli dowiedzieć się uczniowie "Budowlanki" podczas spotkania
  z absolwentem szkoły, a obecnie posłem na Sejm RP panem Grzegorzem Lorkiem.
Warsztaty "KODO Łódzkie 2019".
  31 maja 2019r. społeczność naszej szkoły  wzięła  udział w urodzinach ulicy Słowackiego.
  24.05.2019r. w Warszawie odbył się finał V edycji ogólnopolskiego programu JUNKERS SZKOLI, mającego na celu rozwój edukacji w zakresie nowych technologii grzewczych.
Już w nadchodzący czwartek 30 maja "Budowlanka"  zainauguruje działania  związane  z Ogólnopolską  Akcją "JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM".
W piątek 24 maja 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w piotrkowskim marszu poświęconym rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu.
24  maja 2019r.  w naszej szkole odbył się IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.
21 maja 2019r. odbyły się mecze finałowe w piłkę siatkową w ramach  Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR. Reprezentacja naszej szkoły,   po przegranym meczu z ZSP nr 1
  i wygranym z IV LO, awansowała do finałów z drugiego miejsca.
Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją"  w marcu wygrali uczniowie klasy I Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik robót wykończeniowych
  w budownictwie, których wychowawcą jest  p. Krzysztof Błaszkowski.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65
e-mail: zsp3@zsp3.piotrkow.pl

Wtorek 21 maja 2024