"PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE" to hasło przewodnie tegorocznego, XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który trwał w dniach 21- 27 października.
20 października 2019 w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy miał miejsce finał projektu „Rozprzańska Karta 1926 badawczo, filmowo i teatralnie”.
23 października  odbyło się w naszej szkole  kolejne, czwarte „Spotkanie z…”.
19 października 2019r. w kościele oo. Bernardynów odbyła się uroczysta msza święta, podczas której mieszkańcy Piotrkowa uczcili  pamięć księdza Jerzego Popiełuszki.
Cała społeczność Bursy Szkolnej wspomaga "Fundację Wszystkich Świętych", która wspiera najbardziej potrzebujących.
Wychowankowie  Bursy Szkolnej promują zdrowy styl życia poprzez zajęcia sportowe.
Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją" we wrześniu wygrali uczniowie klasy
II Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik robót wykończeniowych w budownictwie, których wychowawcą jest p. Krzysztof Błaszkowski.
17 października 2019r. podczas spotkania integracyjnego w Bursie Szkolnej odbyły się Otrzęsiny.
16 października 2019r. młodzież Bursy Szkolnej w Miejskim Ośrodku Kultury obejrzała przedstawienie Teatru Puppetterra zatytułowane "Jaki Taki".
10 października 2019 r. w Mediatece 800-lecia wychowankowie Bursy Szkolnej uczestniczyli w piątej edycji głośnego czytania Biblii.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65
e-mail: zsp3@zsp3.piotrkow.pl

Środa 01 maja 2024