21-10-2019

EDUKACJA TEATRALNA

21 października 2019 r. uczniowie klas pierwszych kształcący się w zawodach technik budownictwa, technik geodeta i technik informatyk  mieli przyjemność obejrzeć
w Miejskim Ośrodku Kultury  "Króla Edypa" w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego
z Krakowa.
 15 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Tobiasz Wiatr,  Mateusz Ściubeł, Wojciech Chodorowski, Adam Wojciechowski, Piotr Recheta oraz Wiktor Pieprzowski wzięli udział w eliminacjach szkolnych do I Olimpiady  Języka Angielskiego z Elementami Języka Technicznego LangTech 2019.
23 października 2019r. (środa) w siedzibie szkoły
Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli już intensywną pracę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy nad realizacją projektu "Rozprzańska Karta 1926 badawczo, filmowo i teatralnie".
Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 roku.
Nasi uczniowie biorą udział w projekcie badawczym "Rozprzańska Karta 1926 badawczo, filmowo i teatralnie".
10 października 2019r. uczennice klasy III kształcące się w zawodzie technik budownictwa: Zuzanna Badek, Natalia Fogiel i Wiktoria Stachowiak, wzięły udział w drugiej edycji gry miejskiej "Magia Starego Miasta" organizowanej przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.
9 października 2019r. już po raz drugi gościliśmy w naszej szkole pana Michała Zawadkę.
7 października 2019 roku uczniowie klas czwartych kształcący się w zawodach technik budownictwa, technik geodeta i technik informatyk   zwiedzali były hitlerowski obóz zagłady Auschwitz – Birkenau.
7 października 2019r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego podsumowana została  pierwsza edycja programu stypendialnego dla Piotrkowa oraz powiatów: piotrkowskiego,
bełchatowskiego i radomszczańskiego.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65