Biblioteka  ogłasza konkurs "Najaktywniejszy Czytelnik Roku".
To spektakularne i widowiskowe wydarzenie miało miejsce w ubiegły piątek 20 października w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
W sobotę,  21 października grupa młodzieży z naszej szkoły uczestniczyła w Rajdzie Turystycznym - "Płomyk Pamięci", zorganizowanym przez PTTK i CIT w Piotrkowie Trybunalskim.
Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją"  we wrześniu wygrali uczniowie klasy II Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik budownictwa, których wychowawczynią jest  Anna Warda.
19-10-2017

EDUKACJA FILMOWA

17 października klasy II TI  i IV TG oglądały film "Twój Vincent" i uczestniczyły w edukacji filmowej organizowanej przez Kino Helios w Piotrkowie.
16 października 2017r. klasa I TBI uczestniczyła w happeningu historycznym  "Piotrków Trybunalski – centrum myśli i działań niepodległościowych w czasie I wojny światowej".
 16 października dziesięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca.
WZMIANKI Z BUDOWLANKI FLASH
13 października 2017r. swoje święto obchodzili nauczyciele z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej oraz uczniowie klas pierwszych z racji oficjalnego przyjęcia w poczet uczniów ZSP i PO-W nr 3 podczas uroczystego ślubowania.
 12 października  klasa II TI uczestniczyła w wykładzie "Piotrkowska społeczność żydowska", wygłoszonym w Miejskiej Bibliotece Publicznej przez historyka p. Annę Rzędowską.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65
e-mail: zsp3@zsp3.piotrkow.pl

Wtorek 07 maja 2024