Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej w naszej szkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
22 listopada 2017r. odbył się turniej finałowy Mistrzostw Miasta w Piłce Ręcznej Chłopców.
21 listopada 2017r. w naszej szkole już kolejny raz obchodzony był Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Uczniowie IV klasy technikum informatycznego w ramach przedmiotu uzupełniającego zajęcia artystyczne biorą w tym roku udział w programie pt.Odyseja Filmowa 2017, którego autorem jest Muzeum Kinematografii w Łodzi.
17 listopada 2017r. w auli Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
17 listopada 2017r. uczniowie klasy IIITG i IVTG wzięli udział w Wielkiej Lekcji Geografii, która odbyła się w Auli Czerwonej Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Wydarzenie to było częścią 19 edycji Explorers Festival.
Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją" w październiku wygrali uczniowie klasy  II Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik geodeta, których wychowawczynią jest mgr Agnieszka Król - Kaliszewska.
16.11.2017r. obchodzimy Światowy Dzień Rzucenia Palenia.
8 listopada 2017r. w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie.
16 listopada 2017r. uczniowie klasy III TG i IVTG wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Sosnowca.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65