16 września Roksana Sęderecka z kl. IV TG zajęła III miejsce w pchnięciu kulą w zawodach lekkoatletycznych Polanik Cup.
17 września 1939 roku Polska, tocząca samotnie walkę z hitlerowskimi Niemcami, została od wschodu niespodziewanie napadnięta przez Związek Radziecki, realizujący postanowienia sierpniowego paktu Ribbentrop-Mołotow: układu, który unicestwił przedwojenną  II Rzeczpospolitą.
   Po raz kolejny byliśmy jednymi z najlepszych w województwie.
ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

15-09-2017

pożegnanie Magdy

14 września opuściła nas na zawsze mgr inż. Magdalena Smolarczyk - Madzia, nasza Madzia.
Szkolne stypendium socjalne w roku szkolnym 2017/18
dla uczniów naszej szkoły, którzy mieszkają w Piotrkowie Trybunalskim
Czwartego  września w ZSP i PO-W nr 3 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.
PLAN LEKCJI na rok szkolny 2017/2018.
Uczniowie kształcący się w zawodach: technik budownictwa, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik urządzeń sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz – tynkarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych w miesiącach lipiec-sierpień uczestniczyli w stażach i praktykach zawodowych
u lokalnych pracodawców.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3