02-01-2018

Nowy plan lekcji.

Zapraszamy do zapoznania z nowym planem lekcji.
Przy Narodzeniu Jezusa śpiewały chóry anielskie, Gwiazda Betlejemska prowadziła mędrców do Świętej Rodziny, a i zwierzęta wychwalały Stwórcę ludzkimi głosami.
Wieczór wigilijny jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem w  roku, wieczorem miłości, zadumy i refleksji.
Wychowanek Bursy Szkolnej Marcin Sztanderski zdobył Złoty Medal w zapasach podczas Międzynarodowego Turnieju Świątecznego, który odbył się w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu.
Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją"  w listopadzie wygrali uczniowie klasy  I Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik budownictwa, których wychowawczynią jest mgr Anita Wojciechowska.
Nasza szkoła od roku szkolnego 2016/2017  uczestniczy w programie "Junkers szkoli", który skierowany jest do uczniów kształcących się w zawodach: technik urządzeń sanitarnych,technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
 20 grudnia 2017r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców.
W czwartek 14 grudnia w Domu Nauczyciela do wspólnego, wigilijnego stołu zasiedli emerytowani nauczyciele.
W tym roku Bursa przystąpiła do akcji charytatywnej "ŚWIĄTECZNA PACZKA".
Archeologia pamięci i wyobraźni – te wszystkie podświadome treści i tajemnice, zapamiętane obrazy przechowujemy pieczołowicie w pamięci – pamiętamy miejsca, które wspólnie odwiedziliśmy.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65
e-mail: zsp3@zsp3.piotrkow.pl

Wtorek 07 maja 2024