Z ŻYCIA BURSY - DZIEŃ ZDROWEJ WAGI

20 stycznia wychowankowie Bursy świętowali Dzień Zdrowej Wagi. Osoby, które przyjęły wyzwanie „Liczymy kroki” już od początku stycznia mierzyły kroki z Bursy do swojej szkoły. Zanotowano, że np. do I LO musimy zrobić 1292 kroków, do II LO - 3097, IV LO - 628 , do TPS-u 5865, a do naszej Budowlanki 240 kroków. W konkursie na największą liczbę kroków zwycięzcami zostali: Marcin Mikulski - 18 417, Małgorzata Rogalewicz – 18 254, Anna Węgrzyn – 17 240. Gratulujemy! Mamy nadzieję, że chodzenie będzie dla wychowanków Bursy Szkolnej zdrowym nawykiem. Finałem Dnia Zdrowej Wagi były pomiary na wadze. Młodzież mogła sprawdzić swoja wagę,  nawodnienie organizmu, tkankę tłuszczową, tkankę mięśniową i wiek metaboliczny własnego organizmu.