ZDOBYWAMY NOWE UMIEJĘTNOŚCI PODCZAS ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH

W Szkolnych Pracowniach Praktycznej Nauki Zawodu trwają prace malarskie w męskiej szatni.  Nasi uczniowie wyremontowali pomieszczenie trenując i szkoląc swoje umiejętności praktyczne z robót malarskich.
 Uczniowie  klasy II kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych  w budownictwie zdobywali  nowe umiejętności z dziedziny suchej zabudowy- wykonywali stelaż sufitu podwieszanego w jednej z pracowni.
 Uczniowie z klasy III t na zajęciach praktycznych trenowali układanie i docinanie paneli podłogowych.
 Nasi hydraulicy z klasy I h wykonywali zadanie związane z budową sieci wodociągowej. Uczniowie pierwszy raz montowali zasuwy na rurociągu, a na końcu sprawdzali szczelność zbudowanego odcinka sieci.