ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

Od 12 do 24 września  uczniowie klas pierwszych i ich wychowawcy uczestniczyli w 3-godzinnych zajęciach integracyjnych, przygotowanych i przeprowadzonych przez pedagoga szkolnego Annę Sędkowską – Mazerant.
W innej niż lekcyjna formie, uczniowie wzajemnie poznawali się i prezentowali swoje mocne strony. Udział w ćwiczeniu "Tratwa" uczył ich współdziałania w grupie  i budował atmosferę wzajemnego zaufania. Uczniowie wspólnie z wychowawcą wypracowali zasady wzajemnych relacji, które spisano w formie kontraktu.