WIELKI SUKCES UCZNIÓW BUDOWLANKI W TURNIEJU BUDOWLANYM „ZŁOTA KIELNIA”

15 stycznia 2022r. w Zespole Edukacyjnym „Blok” w Toruniu odbyły się eliminacje okręgowe 50. edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIItg: Kamil Wojtyna, Hubert Adamek, Kacper Adamek kształcący w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz uczeń klasy IIIt8 Radosław Balcerzyk kształcący się w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych.

Do finału centralnego, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 1-4 lutego w ramach  Targów Budownictwa „BUDMA 2022” zakwalifikowali się: Kamil Wojtyna (montaż systemów suchej zabudowy), Hubert Adamek (wykonywanie robót malarsko-tapeciarskich), Kacper Adamek (wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych).  Gratulujemy !!!