UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

2 września na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2024/2025 wszystkich zgromadzonych w auli przywitała dyrektor szkoły Edyta Wiernicka. Szczególne  słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, którzy kształcić się będą  w zawodach: technik budownictwa i monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie,  rozpoczynających kolejny etap szkolny w życiu.  Dyrektor szkoły życzyła uczniom motywacji, wytrwałości i zapału w zgłębianiu tajników wiedzy, realizowaniu ukrytych marzeń, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu osobowości.
 Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły dyrektor Edyta Wiernicka  życzyła spokojnej i satysfakcjonującej pracy dydaktyczno-wychowawczej, by każdy dzień roku szkolnego  upływał  w przyjaznej atmosferze.