TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI "OTWARTA FIRMA-BIZNES PRZY TABLICY"

tydzienprzedsiebiorczosci
TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI "OTWARTA FIRMA-BIZNES PRZY TABLICY"

W dniach od 16 do 22 listopada 2015r. w naszej szkole został zorganizowany Tydzień Przedsiębiorczości, w ramach projektu „Otwarta Firma-Biznes przy tablicy”. Koordynatorem projektu była nauczycielka podstaw przedsiębiorczości-pani Wioletta Puchalska. Do udziału w projekcie zaprosiła przedsiębiorców oraz instytucje z lokalnego rynku pracy. Odwiedzili nas między innymi: pani  Renata Matera z Banku PKO BP, pan Bartłomiej Krasiński- Miejski Rzecznik Konsumentów, pani Wioletta Lisman z Herba Max, oraz pan Grzegorz Kwapisz z  Kancelarii  Geodezyjnej. Uczniowie klas II w czasie spotkań wzbogacili swoją wiedzę dotyczącą rynku pracy oraz nawiązali kontakt z doświadczonymi przedstawicielami różnych zawodów. Uczestnicząc w projekcie „Otwarta Firma – Biznes przy tablicy” uczniowie zostali przygotowani do aktywnego i świadomego uczestnictwa w życiu gospodarczym. Zostały im także przybliżone podstawowe zasady podejmowania  i prowadzenia działalności gospodarczej.