Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

14  grudnia  2020r. uczniowie klas II kształcący się w zawodzie technik budownictwa i technik robót wykończeniowych w budownictwie wzięli udział w szkolnym etapie  Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W związku z nauczaniem zdalnym, po raz pierwszy eliminacje odbyły się w formie online. Udział w olimpiadzie był zwieńczeniem realizowanego na lekcjach podstaw przedsiębiorczości  projektu  pn. „Lekcje z ZUS”, którego organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.  Celem olimpiady, podobnie jak całego projektu, jest upowszechnianie i pogłębianie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych  wiedzy o ubezpieczeniach. Podczas I etapu olimpiady zawodnicy mieli do rozwiązania test złożony z 20 zadań.  Najlepszy wynik w rywalizacji szkolnej uzyskał  uczeń klasy IITB8 Bartłomiej Pączyński.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji projektu.