SZKOLENIE ZAWODOWE ROCKWOOL POLSKA

SZKOLENIE ZAWODOWE ROCKWOOL POLSKA

5 października 2016r. odbyło się szkolenie dla uczniów naszej szkoły, w którym wzięły udział klasy:  I a – murarz–tynkarz oraz I i II -technik budownictwa. Szkolenie przeprowadzili przedstawiciele ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach, p.Mateusz Rudnicki  i p.Maciej Stołpiak.
Firma ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach zajmuje się produkcją wełny skalnej, znajdującej  zastosowanie w wielu gałęziach współczesnego przemysłu. Właściwości skalnej wełny umożliwiają wykorzystanie jej w miejscach, gdzie wymagana jest trwałość konstrukcji, zwiększona ochrona przeciwpożarowa, czy wyższe wymagania akustyczne.
Uczniowie słuchali z zainteresowaniem i aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Taka forma nauki pozwala młodzieży poznać nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale przede wszystkim to, co najbardziej istotne w przyszłej pracy zawodowej.
Dziękujemy za możliwość skorzystania ze szkolenia oraz czekamy na kolejne.