SZKOLENIE GIACOMINI

W dniach 24.XI.2020 oraz 26.XI.2020r. odbyły się szkolenia branżowe przeprowadzone przez przedstawiciela firmy GIACOMINI. Grupa GIACOMINI jest jednym z największych na świecie producentów i dystrybutorów w branży instalacyjnej. Szkolenie przeprowadzi p. Marcin Jóskowski menadżer wsparcia technicznego.
W szkoleniu wzięli udział uczniowie klasy II i III kształcący się w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych oraz uczniowie klasy II kształcacy się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
Szkolenie odbyło się w dwóch etapach. W pierwszej części szkolenia zostały omówione istotne elementy ogrzewania podłogowego, w drugiej części poruszono tematykę równoważenia hydraulicznego instalacji . Uczestnicy szkolenia otrzymają stosowne zaświadczenia.