STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

W środę 8 lutego blisko czterystu najlepszych uczniów z województwa łódzkiego odebrało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Gala odbyła się w Auli Czerwonej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W tym zaszczytnym gronie znaleźli się także uczniowie Technikum Kształtowania Środowiska. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali uczniowie klas czwartych po szkole podstawowej i gimnazjum kształcący się w zawodzie technik geodeta: Alicja Niepsuj oraz Mateusz Lasota. Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać  uczeń, który uzyskał najwyższą  w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy i osiągnął w niej najwyższe wyniki. Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.