PROMUJEMY NASZĄ SZKOŁĘ!

promocjaszkoly1
9 marca 2017r. uczniowie oraz  nauczyciele ZSP i PO-W nr 3 uczestniczyli w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Gorzkowicach i Wolborzu. Młodzież gimnazjalna licznie odwiedzała nasze stanowiska i interesowała się ofertą edukacyjną przygotowaną  na rok szkolny 2017/2018.
  9 marca 2017 r. uczniowie   oraz  nauczyciele ZSP i PO-W nr 3 uczestniczyli w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Gorzkowicach i Wolborzu. Młodzież gimnazjalna licznie odwiedzała nasze stanowiska i interesowała się ofertą edukacyjną przygotowaną  na rok szkolny 2017/2018.  Mamy nadzieję,  że absolwenci wielu  gimnazjów zasilą we wrześniu szeregi klas pierwszych właśnie w Budowlance.
      Po co szukać szkół jakich wiele? Budowlanka jest jedna!
     Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi, już 21 marca w godzinach 8.00 – 13.00.