"Płomyk Pamięci"

plomykpamieci
"PŁOMYK PAMIĘCI"
JESIENNE SPRZĄTANIE GROBÓW

Dnia  17 października (sobota) uczniowie kl. I TI - Michał  Pawłowski, Krystian Pielużek, Jacek Suda, Małgorzata Nycz i Kajetan Radziszewski uczestniczyli   w Rajdzie Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego "Płomyk Pamięci". Celem akcji było poznanie estetycznych, historycznych, przyrodniczych  i edukacyjnych walorów piotrkowskich cmentarzy w związku z 100 rocznicą powstania Legionów w Piotrkowie Trybunalskim. Mimo niesprzyjającej aury nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania.
                                                                                                                       Dziękujemy:
Magdalena Olczyk