Opublikowano listy rankingowe projektu stypendialnego „Zawodowcy w Łódzkiem”

1 (8)
Z niecierpliwością czekaliśmy na publikację list uczniów, którym przyznano stypendia w projekcie „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych. III edycja”. 17 lutego 2021r. dowiedzieliśmy się, że zgodnie z uchwałą Zarządu Województwa Łódzkiego, aż 33 uczniów naszej szkoły osiągających wysokie wyniki w nauce przedmiotów zawodowych otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 3000 złotych. Pieniądze będą mogli przeznaczyć m.in. na zakup pomocy dydaktycznych, komputera i oprogramowania, literatury fachowej, prenumeratę specjalistycznych czasopism, opłacenie uczestnictwa w kursach językowych i zawodowych.
Celem programu stypendialnego jest umożliwienie rozwoju zawodowego zdolnych uczniów. Gratulujemy Wam serdecznie!