MATURY PRÓBNE Z POLITECHNIKĄ ŁÓDZKĄ

Rusza kolejna edycja próbnych matur z Politechniką Łódzką. Arkusze egzaminacyjne z matematyki, fizyki, chemii, informatyki i języka angielskiego są  dostępne na platformie www.infimat.p.lodz.pl.
Politechnika Łódzka proponuje uczniom możliwość sprawdzenia wiedzy z matematyki, fizyki, chemii oraz języka angielskiego. Arkusze próbne zostały przygotowane przez pracowników uczelni i nauczycieli wiodących liceów w Łodzi. Bezpłatna matura próbna została przygotowana na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Arkusze będą aktywne do 30.10.2022r.
Do matury próbnej można przystąpić w dowolnym czasie i miejscu. Uczniowie mogą wypełnić arkusz w zaciszu domowym lub na komputerze w szkole. Aby przystąpić do matury próbnej, wystarczy zarejestrować się na platformie www.infimat.p.lodz.pl i wybrać odpowiedni przedmiot. Arkusz z zadaniami wyświetla się przez 180 minut, co limituje czas udzielania odpowiedzi.
Do rozwiązywania jednego arkusza można przystąpić jednokrotnie na jeden adres mailowy. Wyniki dostępne będą po zalogowaniu od północy 31 października 2022 r. Uczniowie będą mogli obejrzeć swój arkusz i sprawdzić miejsca, w których popełnili błędy.