KONKURS "IMPROVE YOUR ENGLISH"

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego "Improve your English",  który odbędzie się  7 kwietnia 2017r.  na 3 trzeciej godzinie lekcyjnej. Konkurs będzie miał  formę testu i sprawdzi znajomość słownictwa angielskiego związanego z czterema kręgami tematycznymi: podróże samolotem, zwierzęta, ubrania i edukacja. Materiały do przygotowania się do konkursu dostępne są w bibliotece szkolnej oraz u nauczycieli języka angielskiego. Zgłoszenia do konkursu przyjmują nauczyciele języka angielskiego do  3 kwietnia 2017r.
    Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 12 kwietnia 2017r., zaś wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
   Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają nauczyciele angliści: p.Izabela Kabzińska, p.Ewa Pawełczyk,
p.Marta Piechura – Sadowska, p.Rafał Krawczyk.

REGULAMIN KONKURSU (pdf) 0.32mb, (Pobrań: 116)