I OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z ELEMENTAMI JĘZYKA TECHNICZNEGO LANGTECH 2019

15 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Tobiasz Wiatr,  Mateusz Ściubeł, Wojciech Chodorowski, Adam Wojciechowski, Piotr Recheta oraz Wiktor Pieprzowski wzięli udział w eliminacjach szkolnych do I Olimpiady  Języka Angielskiego z Elementami Języka Technicznego LangTech 2019. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się umiejętnościami językowymi na poziomie matury rozszerzonej oraz znajomością słownictwa technicznego. Wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 25.10.2019 r.