Głosujemy na naszą szkołę!

budzet2017a
Głosujemy na naszą szkołę!
 Powstanie terenu  rekreacyjno – wypoczynkowego  z siłownią na powietrzu przy ZSP i PO-W nr3 to jeden z 22 projektów "Budżetu Obywatelskiego 2017 w Piotrkowie Trybunalskim", które przeszły weryfikację i trafiają pod głosowanie.
  Projekt zakłada urządzenie terenu rekreacyjno-wypoczynkowego na terenie przylegającym  bezpośrednio do Bursy Szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr3 w Piotrkowie Trybunalskim.

Głosowanie rozpoczęło  się 5 września i potrwa do 18 września. Prowadzone jest za pośrednictwem strony internetowej:

http://www.piotrkowianiedecyduja.pl.    Wniosek nr 25.

Głos oddać można także w siedzibach magistratu przy Pasażu Rudowskiego nr 10 i  ul. Szkolnej nr 28. Głos na wybrany projekt może oddać każdy mieszkaniec Piotrkowa, który ma ukończone16 lat.