FINAŁ CENTRALNY XXXVII OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

W dniach 10 -12 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy odbył się Finał Centralny XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, gdzie 81 najlepszych uczniów technikum budowlanego z całego kraju miało okazję sprawdzić zdobytą wiedzę.
Mateusz Urbański i Kacper Urbański zdobywszy odpowiednią ilość punktów uzyskali tytuł Finalisty XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Oprócz dyplomu i nagród rzeczowych Mateusz i Kacper otrzymują na świadectwie ukończenia szkoły celujące oceny z przedmiotów zawodowych objętych programem Olimpiady. Ponadto mają już teraz gwarancję wstępu na kierunek budownictwo oraz kierunki pokrewne w większości uczelni wyższych w Polsce z pominięciem postępowania rekrutacyjnego. Gratulujemy !!!