EUROPEJSKI TYDZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH

5 listopada 2018r. nasza szkoła wzięła  udział w konferencji inaugurującej Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych, która odbyła się w centrum konferencyjnym PGE Narodowy w  Warszawie.
Głównym celem wydarzenia było  upowszechnianie kształcenia i szkolenia zawodowego oraz pokazywanie   jego atrakcyjności w ramach współpracy szkół z pracodawcami.
W  konferencji uczestniczyło około 300 osób,  przedstawicieli Ministerstw, Kuratoriów i szkół. Równocześnie  z wystąpieniami
i dyskusjami ekspertów odbywały się targi, w ramach których czternastu wystawców z dziesięciu różnych branż,  prezentowało swoje umiejętności. Wśród nich nie zabrakło również Dawida Grodzkiego uczestnika Euroskills – konkursu dla młodych zawodowców.

podziekowanie dla szkoły (pdf) 2.25mb, (Pobrań: 85)