Etap szkolny XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

olimpiadageod
Etap szkolny XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
W dniach 22 – 23 października 2015 odbywały się w naszej szkole zawody pierwszego stopnia tegorocznej Olimpiady Geodezyjnej. Do rywalizacji stanęło 9 uczniów klas III i IV kształcących się
w zawodzie technik geodeta. Pierwszego dnia rozwiązywali test oraz zadania tekstowe, nazajutrz zmierzyli się z zadaniami praktycznymi sprawdzającymi ich geodezyjne umiejętności.
 Nad prawidłowością przebiegu zawodów czuwała czteroosobowa Komisja Szkolna Olimpiady, w skład której weszli nauczyciele przedmiotów zawodowych oraz członek Zarządu Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Geodetów Polskich – pan dr inż. Tadeusz Kośka.
 Po sprawdzeniu i ocenieniu prac Jury ogłosiło, iż do zawodów drugiego stopnia – etapu międzyszkolnego, zostaje zgłoszony zespół w składzie:
I miejsce ex aequo: Pola Kępińska – kl. IV TG, Anna Kowalewska – kl. IV TG,
II miejsce: Ewelina Białas – kl. III TG
Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu zespołu do etapu międzyszkolnego, który odbędzie się  31 marca 2016 w Opolu, podejmie Komitet Główny Olimpiady.
 Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na 15 stycznia, kiedy to zostanie ogłoszona lista szkół i uczniów dopuszczonych do dalszej rywalizacji.