DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Dzień Dziecka na sportowo stał się już w „Budowlance” tradycją. 13 czerwca 2023r.  z tej okazji przygotowano liczne atrakcje, które pozwoliły się zintegrować całej społeczności szkolnej. Uczniowie świetnie bawili się razem grając w gry planszowe,  przyjemnie spędzali czas ze swoimi wychowawcami. Spotkali się również z przedstawicielami WOPR w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” oraz strażakami z OSP Witów.  Wszystkie klasy wzięły udział w Turnieju Piłki Nożnej.
W zaciętej rywalizacji wzięła także udział drużyna nauczycieli. Zwyciężyła klasa III t, drugie miejsce zajęła klasa II TBE, trzecie miejsce przypadło drużynie nauczycieli. W trakcie rozgrywek wszyscy uczniowie mogli skosztować pysznych dań z grilla i słodkości.