AKTYWNY WYPOCZYNEK W SUN SPORT W MRÓWKACH

W dniach 20-22  września uczniowie klas: III TB, III TEO, III TG, IV TEO, IV TG, V TG gościli w aktywnym ośrodku wypoczynkowym Sun Sport w Mrówkach. Wszystkie dni pobytu w ośrodku wypoczynkowym mijały  bardzo aktywnie i były pełne atrakcji. Uczniowie grali w siatkówkę, piłkę nożną, siatkówkę plażową, skakali na EuroJumpie, grali w gry XXL. Świetnie się bawili podczas dyskoteki  Fluo Party. Największą atrakcją drugiego dnia były kajaki. Super zabawą okazała się także wspinaczka i zjazd z asekuracją.  Przy ognisku opiekunowie prowadzili integracyjne zabawy, które przysporzyły uczestnikom wiele uśmiechu. Wszyscy uczniowie brali też udział wnbsp;nocnej militarnej grze terenowej. Ten czas spędzony w Sun Sport na długo pozostanie w ich wspomnieniach.