Jeszcze nie tak dawno oni wszyscy bawili się na balu studniówkowym, dziś stoją  w przededniu egzaminu dojrzałości.
24 kwietnia 2018r. odbyło się szkolenie dla uczniów naszej szkoły, w którym wzięły udział klasy: III a (murarz – tynkarz) oraz  II TB (technik budownictwa).
W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości klasa III TIE uczestniczyła  w wykładzie poświęconym Witoldowi Pileckiemu.
27-04-2018

Nowy plan lekcji

*  Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nowym planem lekcji. *
W sobotę 21 kwietnia 2018 r. uczniowie kl. III TG: Katarzyna Barańska, Kacper Biegała, Joanna Dziubałtowska, Anita Pacześ, Daria Sowa, Bartłomiej Stawiany, Paweł Stępień uczestniczyli w rajdzie ekologiczno-turystycznym "Wiosna Żaków".
W dniach 12 – 14 kwietnia w Zielonej Górze odbył się Finał Centralny OWiUB.
24-04-2018

WYCIECZKA W PIENINY

W dniach 18-20 kwietnia 2018r.  klasa  II TB była  na wycieczce w Pieninach.
Uczniowie naszej szkoły z klas: III TI, III TB i I TB wzięli udział w wycieczce do Berlina
  i Poczdamu.
16 kwietnia 2018r. odbyło się szkolenie dla uczniów naszej szkoły, w którym wzięły udział klasy: II t (monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie) oraz  III TB (technik budownictwa).
  Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją" w marcu wygrali uczniowie klasy  II Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr3 w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, których wychowawczynią jest p. Paulina Midera.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65
e-mail: zsp3@zsp3.piotrkow.pl

Sobota 18 maja 2024