8.XXIV OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK.

olimpiadazdrowegozycia1
XXIV OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK
   22 stycznia 2016r. w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Tryb. odbył się etap rejonowy XXIV Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy III TI z naszej szkoły: Tymoteusz Andrychiewicz - I miejsce, Patryk Szafraniec - II miejsce, którzy również najlepiej wypadli w szkolnych rozgrywkach.
Przed  Tymkiem etap okręgowy, który odbędzie się w marcu w Łodzi. Oprócz sprawdzianu wiedzy musi on wcześniej zorganizować w szkole ciekawą akcję promującą zdrowie. Chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu zapraszamy do współpracy.

Tomek Ratajski i Marcel Krawczyk- koledzy Tymka,
                                                                                                                    członkowie Szkolnego Koła PCK

czytaj więcej: http://www.epiotrkow.pl/news/Olimpiada-Zdrowego-Stylu-zycia-PCK-,24342