TURNIEJ BUDOWLANY "ZŁOTA KIELNIA" 2020

TURNIEJ  BUDOWLANY "ZŁOTA KIELNIA" 2020
 11 stycznia 2020r. w Toruniu odbyły się eliminacje okręgowe  49. edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia". W turnieju wzięło udział ośmiu reprezentantów  naszej szkoły, po dwóch w następujących kwalifikacjach:

• montaż systemów suchej zabudowy: Paweł Budziński i Jakub Słowiński  kl. II t
• wykonywanie robót malarsko– tapeciarskich: Szymon Strychalski  i Piotr Mamrot  kl. II t
• wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych: Mateusz Fijołek i Jakub Kwiatkowski  kl. II t
•wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych:
 Wiktor Lauks  kl. II h, Mateusz Marusiński  kl. III h

Do finału centralnego zakwalifikował się Mateusz Fijołek.  Podczas  Targów  Budownictwa  „BUDMA 2020” w  Poznaniu
w dniach  4-7.02.2020r., odbył się Finał Centralny XLIX edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”.

Reprezentujący naszą szkołę   Mateusz Fijołek  w trakcie finału wykonał  zadanie dotyczące kwalifikacji BD.04 - wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych.  Zdobył  V miejsce w kraju i otrzymał stosowne zaświadczenie zwalniające go z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.