JUNKERS-BOSCH SZKOLI 2020

JUNKERS-BOSCH SZKOLI 2020
   Kolejny raz nasi uczniowie zostali laureatami konkursu Junkers-Bosch Szkoli, a tym samym najlepszymi instalatorami
w Polsce.
  Oliwia Mrozińska i Zuzanna Dołgin, które zajęły I miejsce i Julian Nowak, który zajął III miejsce to uczniowie klasy II kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej .
      Oprócz tego nasza szkoła zajęła II miejsce w Polsce w klasyfikacji szkół.
Do sukcesu szkoły przyczynili się również inni uczniowie: Paulina Skóra, Wiktoria Rutkowska, Maksymilian Jaros, Szymon Misztela, Seweryn Staniaszek, Wiktor Lauks i Adrian Ratajczyk kształcący się w zawodach technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik inżynierii sanitarnej.
       Nagrody jakie otrzymali to elektronarzędzia Bosch oraz vouchery na kurs i egzamin na uprawnienia gazowe i elektryczne w zakresie eksploatacji.
    Konkurs Junkers Szkoli to program, który ma na celu poszerzanie wiedzy uczniów z zakresu nowoczesnych technik grzewczych. Firma Junkers od września prowadziła szkolenia dla nauczycieli, którzy następnie wiedzę przekazywali zainteresowanym uczniom. Szkolenia obejmowały obszary z zakresu techniki kondensacyjnej, rekuperacji oraz pomp ciepła.