79.KONKURS RECYTATORSKI "RZECZPOSPOLITA NIEPODLEGŁA"

14 listopada 2018r. w kościele o. Jezuitów podsumowano  konkursu recytatorski "Rzeczpospolita Niepodległa". Tegoroczna XX edycja była wyjątkowa, bo miała miejsce w roku obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów. Do finału dostali się i zostali nagrodzeni Bartek Kubera i Konrad Stępień z klasy IV TG.
W uroczystym podsumowaniu, obok Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego p. Adama Karzewnika, Kierownika Referatu Edukacji p. Radosława Kaczmarka, Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim p. Tomasza Trzaskacza, posłanki p. Elżbiety Radziszewskiej i posła  p. Grzegorza Lorka, uczestniczyła i oklaskiwała wyróżnionych
klasa II TBI.