68.XXXI OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH PODSUMOWANIE ELIMINACJI OKRĘGOWYCH

23 marca 2018 r. w Zespole Szkół Architektoniczno – Budowlanych i Licealnych   im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenia nagród zwycięzcom i wyróżnionym uczestnikom zawodów okręgowych XXXI Olimpiady Wiedzy  i Umiejętności Budowlanych.
      Nasza szkołę reprezentowali Karolina Mirż, która zajęła IV miejsce w okręgu (najlepiej  z dziewczyn) i zakwalifikowała się do zawodów centralnych oraz Adrian Dobrowolski, który zajął miejsce X.
      Uczniowie "Budowlanki" osiągnęli bardzo dobry wynik, co przełożyło się na II miejsce  w klasyfikacji szkół w okręgu warszawskim.