38.V EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "MAT@NDO"

27 września 2017r. odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego M@tando.
V EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
„MAT@NDO”– CZYLI  DRUŻYNOWEGO TESTU ONLINE
  DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

27 września 2017r. odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego M@tando zorganizowanego przez Śląską Sieć Metropolitalną Sp. z o.o., we współpracy z Miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym. Naszą szkołę reprezentował zespół uczniów z klasy III Technikum Informatycznego i z klasy I Technikum Budowlanego.
     Finał V edycji Konkursu odbędzie się 18 października 2017 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej
w Gliwicach. Podczas Finału Konkursu zaplanowano spotkania z przedstawicielami świata nauki, prezentacje, wykłady
i warsztaty popularyzujące matematykę.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny