31.KONKURS "BEZPIECZEŃSTWO PRACY W BUDOWNICTWIE"

12 kwietnia 2017 roku w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi odbył się finał wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo pracy w budownictwie”, przeznaczonego dla  młodzieży kształcącej się w zawodach budowlanych.
   W wyniku eliminacji szkolnych do finału przystąpiło 35 uczniów z 12 szkół ponadgimnazjalnych
z terenu województwa łódzkiego. W konkursie udział wzięły uczennice Technikum Budowlanego: Magdalena Szyller, Karolina Grzegorczyk, Marcelina Kowalska.
 Po zaciętej dogrywce Magdalena Szyller z kl. IV TBb zajęła w konkursie III miejsce, natomiast Karolina Grzegorczyk, Marcelina Kowalska z kl. III TBb otrzymały indywidualne dyplomy.
     Nasza szkoła otrzymała także  podziękowania za aktywny udział w promowaniu wśród młodzieży wiedzy z  zakresu  bezpieczeństwa i higieny pracy.  Uczestnikom gratulujemy !